نویسنده : زیرنظر مدیریت کانون سردفتران و ذفتریاران بازنشسته - ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز ٢۱ امرداد ۱۳٩٤
 

                                                باسمه تعالی

    روابط عمومی کانون صنفی سردفتران و دفتریاران بازنشسته خبرداد .

به نقل از روابط عمومی کانون صنفی سردفتران و دفتریاران بازنشسته ، مجمع عمومی عادی نوبت دوم کانون صنفی مذکور در روز 12 /5/ 94 در محل کانون واقع در خیابان صحاف زاده پلاک 38 برگزار شد .

آقای پرویز محمدی نایب رئیس کانون صنفی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی کانون اظهار داشت مجمع عمومی ، سالیانه برگزار می شود و این مجمع پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و انتخاب اعضاء هیات رئیسه ، وارد دستور جلسه شد .

مجمع پس از استماع گزارش عملکرد یکساله هیات مدیره و گزارش بازرس و ارائه صورت مالی ، موارد را تصویب نمود و دونفر بعنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند .

آقای محمدی با تاکید بر افزایش خدمات رفاهی اعضاء کانون مذکور گفت با کسب موافقت مدیریت کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ، کانون صنفی موفق به اخذ مجوز برای استفاده از امکانات رفاهی در مجتمع فرهنگی - آموزشی - تفریحی خزرآباد ساری و مشهد مقدس برای همکاران بازنشستته و خانواده ایشان گردید .

نایب رئیس کانون صنفی سردفتران و دفتریاران بازنشسته از تصویب پرداخت وام اعطائی به همکاران بازنشستته تا مبلغ سیصد میلیون ریال  ( 30000000 تومان ) خبر داد و تاکید نمود که نیاز وام برای همکاران بازنشسته بیشتر از همکاران شاغل است ، مشروط به ایجادتسهیلات و رفع موانع موجود . 

سخنران آخر جلسه آقای دکتر محمد شیخ الرئیس کرمانی رئیس هیات مدیره کانون صنفی سردفتران و دفتریاران بازنشسته بودند . 

                       روابط عمومی کانون صنفی سردفتران و دفتریاران بازنشسته

               نظرات ۲